Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.20 (42)
Miejsce wydania: Prudnik
Kilkupunktową przewagę Pogoń utrzymała do końca pierwszej kwarty, która zakończyła się rezultatem 17:22.
Kilkupunktową przewagę Pogoń utrzymała do końca pierwszej kwarty, która zakończyła się rezultatem 17:22. <br>W 12 min. pięć punktów z rzędu zdobył Tomasz Łakis, wówczas notowaliśmy wynik 23:28 dla przyjezdnych i nic nie zapowiadało słabszej postawy naszego zespołu. Niestety w kolejnych fragmentach pierwszej połowy dominowali już gospodarze. W ciągu czterech minut miejscowi zdobyli 12 punktów z rzędu i tym samym wyszli na prowadzenie 35:28. Główna w tym zasługa niezwykle zwrotnego Grzegorza Płocicy, który w każdym drugoligowym spotkaniu notuje blisko 30 "oczek", a także wysokich graczy podkoszowych Piotra Misia oraz Daniela Puchalskiego. Pierwsze dwadzieścia minut zakończyło się czteropunktowym prowadzeniem Poloni