Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Lubin po słabej grze przegrali 1:2 pierwsze półfinałowe spotkanie Pucharu Polski z Polonią Warszawa.
Jest to trzecia z rzędu (zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i pucharowych) porażka lubinian, co świadczy o kryzysie tego zespołu.
Piłkarze Polonii z łatwością odpierali nieliczne i nieskuteczne ataki lubinian, grając przez cały czas wzmocnioną defensywą i umiejętnie wykorzystując swój główny atut - szybkie kontry. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod znakiem stale wzrastającej przewagi gospodarzy, którzy nie zdołali jednak wypracować ani jednej pewnej sytuacji do zdobycia bramki.
Po zmianie stron było już inaczej. Poloniści opanowali środek boiska i stąd raz po raz umiejętnie kontrowali. W 65. minucie
Lubin po słabej grze przegrali 1:2 pierwsze półfinałowe spotkanie Pucharu Polski z Polonią Warszawa.<br>Jest to trzecia z rzędu (zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i pucharowych) porażka lubinian, co świadczy o kryzysie tego zespołu.<br>Piłkarze Polonii z łatwością odpierali nieliczne i nieskuteczne ataki lubinian, grając przez cały czas wzmocnioną defensywą i umiejętnie wykorzystując swój główny atut - szybkie kontry. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod znakiem stale wzrastającej przewagi gospodarzy, którzy nie zdołali jednak wypracować ani jednej pewnej sytuacji do zdobycia bramki.<br>Po zmianie stron było już inaczej. Poloniści opanowali środek boiska i stąd raz po raz umiejętnie kontrowali. W 65. minucie