Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
tylko samochód. Ochrzczone StreetKa autko można kupić, ale szkoda byłoby nim jeździć, więc miałbyś najfajniejszego ogrodowego krasnala na świecie.

PUSTYNNA BURZA

Wprawdzie niewielu jest chętnych do przemierzania pustyni, zwłaszcza Libijskiej, ale nie jest to dla projektantów żaden hamulec. W firmie Italdesign-Bertone był widocznie nadmiar chromowanych rur, bo zainspirowały one designerów do stworzenia pustynno-plażowego pojazdu o nazwie Touareg. Wygląda on jak skrzyżowanie Łunochoda ze Skylabem, ale takie mają być "terenowce" XXI wieku. Maszyna jeździ, a nawet sunie po piasku niczym gorący samum, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć, czy wytrzyma konkurencję bardziej ekonomicznych wielbłądów prawdziwych pustynnych koczowników - Tuaregów.

HARMONIŚCI
tylko samochód. Ochrzczone StreetKa autko można kupić, ale szkoda byłoby nim jeździć, więc miałbyś najfajniejszego ogrodowego krasnala na świecie.<br><br>&lt;tit&gt;PUSTYNNA BURZA&lt;/&gt;<br><br>Wprawdzie niewielu jest chętnych do przemierzania pustyni, zwłaszcza Libijskiej, ale nie jest to dla projektantów żaden hamulec. W firmie Italdesign-Bertone był widocznie nadmiar chromowanych rur, bo zainspirowały one designerów do stworzenia pustynno-plażowego pojazdu o nazwie Touareg. Wygląda on jak skrzyżowanie Łunochoda ze Skylabem, ale takie mają być "terenowce" XXI wieku. Maszyna jeździ, a nawet sunie po piasku niczym gorący samum, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć, czy wytrzyma konkurencję bardziej ekonomicznych wielbłądów prawdziwych pustynnych koczowników - Tuaregów.<br><br>&lt;tit&gt;HARMONIŚCI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego