Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 25.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2002
z odwołaniem ze stanowiska szefa komisji włącznie. Natomiast sekretarz klubu Sojuszu Wacław Martyniuk deklaruje: - Będę wnioskował o wykluczenie posła Witolda Firaka z klubu SLD. Głosowanie w sprawie immunitetu Andrzeja Leppera - dziś wieczorem.
KATARZYNA NOWICKA EWA SZADKOWSKA


POGODA

PIĄTEK

Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu, w ciągu dnia przechodzącymi w opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0 do 2° C. Wiatr silny i porywisty, północno-zachodni.

SOBOTA

Rano chłodno. W ciągu dnia ocieplenie i stopniowy wzrost zachmurzenia. Możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0 do 3° C. Wiatr nadal silny i porywisty, zachodni.


Nieruchomości

Prawo na co
z odwołaniem ze stanowiska szefa komisji włącznie. Natomiast sekretarz klubu Sojuszu Wacław Martyniuk deklaruje: - Będę wnioskował o wykluczenie posła Witolda Firaka z klubu SLD. Głosowanie w sprawie immunitetu Andrzeja Leppera - dziś wieczorem.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;KATARZYNA NOWICKA EWA SZADKOWSKA&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;POGODA&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PIĄTEK&lt;/&gt;<br><br>Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu, w ciągu dnia przechodzącymi w opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0 do 2° C. Wiatr silny i porywisty, północno-zachodni.<br><br>&lt;tit&gt;SOBOTA&lt;/&gt;<br><br>Rano chłodno. W ciągu dnia ocieplenie i stopniowy wzrost zachmurzenia. Możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 0 do 3° C. Wiatr nadal silny i porywisty, zachodni.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Nieruchomości&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prawo na co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego