Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
kontekstu. Mimo to są niezwykle pomocne w usuwaniu zarówno "grubych" błędów ortograficznych, jak i zwykłych "literówek".
Przed przystąpieniem do automatycznej korekty dokumentu musisz wybrać słownik, którym program ma się posługiwać. W tym celu:
1. Naciśnij klawisze [F5], [F5] - wybierzesz w ten sposób polecenie Inne|Słownik, a na ekranie pojawi się pole dialogu, w którym możesz wybrać aktywny słownik.
2. Naciskając klawisze [Strzałka w górę] oraz [Strzałka w dół] podświetl nazwę żądanego słownika, po czym naciśnij [Enter].

Nazwę działającego w danej chwili słownika możesz zobaczyć w menu Inne obok polecenia Słownik.



W danej chwili może być aktywny tylko jeden słownik. Da się zatem
kontekstu. Mimo to są niezwykle pomocne w usuwaniu zarówno "grubych" błędów ortograficznych, jak i zwykłych "literówek".<br>Przed przystąpieniem do automatycznej korekty dokumentu musisz wybrać słownik, którym program ma się posługiwać. W tym celu:<br>1. Naciśnij klawisze [F5], [F5] - wybierzesz w ten sposób polecenie Inne|Słownik, a na ekranie pojawi się pole dialogu, w którym możesz wybrać aktywny słownik.<br>2. Naciskając klawisze [Strzałka w górę] oraz [Strzałka w dół] podświetl nazwę żądanego słownika, po czym naciśnij [Enter].<br><br>Nazwę działającego w danej chwili słownika możesz zobaczyć w menu Inne obok polecenia Słownik.<br><br><br><br>W danej chwili może być aktywny tylko jeden słownik. Da się zatem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego