Typ tekstu: Audycja radiowa
Tytuł: Tok FM Rozmowy niekontrolowane: o petardach, o świadku koronnym
Rok: 1998
środków.
Ustawia, ustawa o świadku koronnym milczy na ten temat finasowania i sposobu ochrony takich skruszonych gangsterów odsyłając do rozporządzenia Rady Ministrów, no, a tego do tej pory nie wydano, projekt czeka na opinię Departamentu Legislacyjnego w Kancelarii Premiera.
Natomiast dziennikarzom "Gazety Wyborczej" rzecznik komendanta głównego policji powiedział, że największym dobrodziejstwem, które człowiek od nas otrzymuje, taki świadek koronny, jest wolność od kary. Jeśli będzie chciał sobie zrobić natomiast operację plastyczną albo zmienić miejsce zamieszkania, to musi się o to sam martwić, musi sobie to sam zapewnić.
Z raportu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wiemy, że w tej chwili w Polsce działa ponad
środków. <br>&lt;gap reason="unclear"&gt;Ustawia, ustawa o świadku koronnym milczy na ten temat finasowania i sposobu ochrony takich skruszonych gangsterów odsyłając do rozporządzenia Rady Ministrów, no, a tego do tej pory nie wydano, projekt czeka na opinię Departamentu Legislacyjnego w Kancelarii Premiera. <br>Natomiast dziennikarzom "Gazety Wyborczej" rzecznik komendanta głównego policji powiedział, że największym dobrodziejstwem, które człowiek od nas otrzymuje, taki świadek koronny, jest wolność od kary. Jeśli będzie chciał sobie zrobić natomiast operację plastyczną albo zmienić miejsce zamieszkania, to musi się o to sam martwić, musi sobie to sam zapewnić. <br>Z raportu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wiemy, że w tej chwili w Polsce działa ponad
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego