Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
eliminacji w Austrii.
Do losowania terminów zatem nie dojdzie i Paweł Janas już może układać plany przygotowań reprezentacji. Selekcjoner jest zadowolony, że udało się przeforsować koncepcję zakładającą spotkania z Anglikami tej jesieni i na końcu eliminacji.
W grupie mamy też inne drużyny z Wysp Brytyjskich, Walię i Irlandię Północną, więc dobrze byłoby grać mecze towarzyskie z zespołami prezentującymi podobny styl. Jednego takiego sparingpartnera PZPN zakontraktował już wcześniej - 28 kwietnia zmierzymy się z Irlandią.
RAP

Polacy w galerii dopingowych sław?
Młody polski kolarz Marek Rutkiewicz został zatrzymany przez francuską policję z bagażem wyładowanym środkami dopingowymi. Napisały o tym największe światowe agencje prasowe.
Od
eliminacji w Austrii.<br>Do losowania terminów zatem nie dojdzie i Paweł Janas już może układać plany przygotowań reprezentacji. Selekcjoner jest zadowolony, że udało się przeforsować koncepcję zakładającą spotkania z Anglikami tej jesieni i na końcu eliminacji.<br>W grupie mamy też inne drużyny z Wysp Brytyjskich, Walię i Irlandię Północną, więc dobrze byłoby grać mecze towarzyskie z zespołami prezentującymi podobny styl. Jednego takiego sparingpartnera PZPN zakontraktował już wcześniej - 28 kwietnia zmierzymy się z Irlandią.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;RAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Polacy w galerii dopingowych sław?&lt;/&gt;<br>Młody polski kolarz Marek Rutkiewicz został zatrzymany przez francuską policję z bagażem wyładowanym środkami dopingowymi. Napisały o tym największe światowe agencje prasowe.<br>Od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego