Typ tekstu: Książka
Autor: Anonimus Andrzej
Tytuł: Nie nadaje się, przecież to jeszcze szczeniak 1
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 2001
przez krewnego wujka, pana Józefa, który pełnił funkcje rządcy. Pomieszczenia były stosunkowo niskie, a na górze budynku znajdowały się tylko dwa pokoje nad środkową częścią , całą resztę stanowił bardzo rozległy i zagracony strych, na którym niestety Angusowi nie było wolno się bawić, choć miejsce uważał za szalenie ciekawe.
Ale właściwie dom był tylko jakby dodatkiem do werandy, od wiosny aż do jesieni, całe życie i wszyscy mieszkańcy domu skupiali się zwykle na ogromnej, całkowicie oszklonej przestrzeni na końcu krótkiego centralnego korytarza, naprzeciw ganku frontowego.
Z lewej strony, przy ścianie domu były też szklane drzwi wyjściowe do ogrodu, następnie po tej stronie
przez krewnego wujka, pana Józefa, który pełnił funkcje rządcy. Pomieszczenia były stosunkowo niskie, a na górze budynku znajdowały się tylko dwa pokoje nad środkową częścią , całą resztę stanowił bardzo rozległy i zagracony strych, na którym niestety Angusowi nie było wolno się bawić, choć miejsce uważał za szalenie ciekawe.<br>Ale właściwie dom był tylko jakby dodatkiem do werandy, od wiosny aż do jesieni, całe życie i wszyscy mieszkańcy domu skupiali się zwykle na ogromnej, całkowicie oszklonej przestrzeni na końcu krótkiego centralnego korytarza, naprzeciw ganku frontowego.<br>Z lewej strony, przy ścianie domu były też szklane drzwi wyjściowe do ogrodu, następnie po tej stronie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego