Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
ze stójką opasającą szyję.
- Strój na duży wieczór, ten szal bardziej podkreśla niż osłania goliznę, a w ogóle ona jest wyzywająca - profilaktycznie sączy Teresa w ucho Adamowi.
Nie może się powstrzymać, chociaż wie, bardzo, bardzo nieelegancko obmawiać lduzi tak od razu niejako na pniu. Jeśli już, operację przeprowadza się w domu kiedy oryginału nie ma przed oczyma, a nie z masochistycznym poświęceniem, utrwalać go w pamięci delikwenta.
Adam zdaje się nie słuchać Teresy, nawet kiedy doskonały, naturalny jedwab złocistej kreacji degraduje do poziomu podszewki.
- O kim mówisz?
Doczekała się wreszcie jakiegoś znaku życia od niezwykle roztargnionego męża. Adam ucieka spojrzeniem od
ze stójką opasającą szyję.<br>- Strój na duży wieczór, ten szal bardziej podkreśla niż osłania goliznę, a w ogóle ona jest wyzywająca - profilaktycznie sączy Teresa w ucho Adamowi.<br>Nie może się powstrzymać, chociaż wie, bardzo, bardzo nieelegancko obmawiać lduzi tak od razu niejako na pniu. Jeśli już, operację przeprowadza się w domu kiedy oryginału nie ma przed oczyma, a nie z masochistycznym poświęceniem, utrwalać go w pamięci delikwenta.<br>Adam zdaje się nie słuchać Teresy, nawet kiedy doskonały, naturalny jedwab złocistej kreacji degraduje do poziomu podszewki.<br>- O kim mówisz?<br>Doczekała się wreszcie jakiegoś znaku życia od niezwykle roztargnionego męża. Adam ucieka spojrzeniem od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego