Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1997
osobie. Można je również sprzedać w kantorze lub w banku. Rynkowa wartość świadectwa podlega pewnym wahaniom, dlatego przed sprzedażą warto sprawdzić w prasie (np. Rzeczpospolitej lub Gazecie Wyborczej), jaka jest aktualna cena świadectwa.
* Jeśli masz zamiar dokupić Kilka świadectw,
pamiętaj, że trzeba je dokładnie sprawdzić (znak wodny, hologram, nitki zabezpieczające,
druk wypukły). Nie należy Kupować świadectw zniszczonych, przedziurkowanych, podpisanych lub ostemplowanych pieczęcią biura maklerskiego.
* Istnieje także możliwość złożenia świadectwa udziałowego w funduszu powierniczym i otrzymania w zamian jednostek uczestnictwa tego funduszu. Informacje na temat funduszy powierniczych można znaleźć w biurach maklerskich i niektórych bankach.
Tylko do końca roku!

Zamienić na akcje
osobie. Można je również sprzedać w kantorze lub w banku. Rynkowa wartość świadectwa podlega pewnym wahaniom, dlatego przed sprzedażą warto sprawdzić w prasie (np. Rzeczpospolitej lub Gazecie Wyborczej), jaka jest aktualna cena świadectwa.<br>* Jeśli masz zamiar dokupić Kilka świadectw,<br>pamiętaj, że trzeba je dokładnie sprawdzić (znak wodny, hologram, nitki zabezpieczające,<br>druk wypukły). Nie należy Kupować świadectw zniszczonych, przedziurkowanych, podpisanych lub ostemplowanych pieczęcią biura maklerskiego.<br>* Istnieje także możliwość złożenia świadectwa udziałowego w funduszu powierniczym i otrzymania w zamian jednostek uczestnictwa tego funduszu. Informacje na temat funduszy powierniczych można znaleźć w biurach maklerskich i niektórych bankach.<br>Tylko do końca roku!<br><br>&lt;tit&gt;Zamienić na akcje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego