Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 40
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
1. Rodzi się kolejno Hesketh 308 A i B, jednakże dopiero w lipcu bieżącego roku ukazuje się prawdziwe arcydzieło Herveya - Hesketh 308 C.
Niedaleko toru Silverstone w Towcester leży malownicza posiadłość rodu Hesketh. W ogromnym parku wznosi się historyczny pałac, stajnie zostały zamienione w warsztat samochodowy. Tutaj właśnie odbyła się dyskretna uroczystość prezentacji nowego wozu, który, jak mi powiedział Hesketh, kosztował - bagatela - około 200000 dolarów.
"Bubbles", który właściwie powołał do życia zespół "Hesketh Racing" jest teraz kierownikiem sportowym zespołu. Lady Hesketh, matka Aleksandra, pomimo że w katastrofie samochodowej straciła oko, dzieli entuzjazm syna i jest dumna z jego sukcesów. Mówi, że
1. Rodzi się kolejno Hesketh 308 A i B, jednakże dopiero w lipcu bieżącego roku ukazuje się prawdziwe arcydzieło Herveya - Hesketh 308 C.<br> Niedaleko toru Silverstone w Towcester leży malownicza posiadłość rodu Hesketh. W ogromnym parku wznosi się historyczny pałac, stajnie zostały zamienione w warsztat samochodowy. Tutaj właśnie odbyła się dyskretna uroczystość prezentacji nowego wozu, który, jak mi powiedział Hesketh, kosztował - bagatela - około 200000 dolarów.<br> "Bubbles", który właściwie powołał do życia zespół "&lt;tit&gt;&lt;foreign lang="eng"&gt;Hesketh Racing&lt;/&gt;&lt;/&gt;" jest teraz kierownikiem sportowym zespołu. Lady Hesketh, matka Aleksandra, pomimo że w katastrofie samochodowej straciła oko, dzieli entuzjazm syna i jest dumna z jego sukcesów. Mówi, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!