Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
harmonię (przynajmniej taneczną).

3. Utrzymywać przyjacielskie kontakty ze swoimi eks

Z byłymi chłopakami jest się albo w stanie wojny, albo głębokiej przyjaźni. Ten drugi stan jest oczywiście o wiele pożyteczniejszy.
Pamiętaj o imieninach, urodzinach i innych rocznicach ważnych dla twojej byłej miłości. Zdobądź jego adres e-mailowy - to łatwa i dyskretna forma utrzymywania kontaktu (dyskrecja wskazana zwłaszcza w przypadku zbyt zazdrosnych dziewczyn, narzeczonych bądź żon). Po prostu miej go na oku, bo kto wie, co się może zdarzyć?

4. Zrywać zaręczyny

Co tu dużo mówić, to gorzka pigułka do przełknięcia, ale stawka, o którą grasz, też jest wysoka. Ucieczka sprzed ołtarza
harmonię (przynajmniej taneczną).<br><br>&lt;tit&gt;3. Utrzymywać przyjacielskie kontakty ze swoimi eks&lt;/&gt;<br><br>Z byłymi chłopakami jest się albo w stanie wojny, albo głębokiej przyjaźni. Ten drugi stan jest oczywiście o wiele pożyteczniejszy.<br>Pamiętaj o imieninach, urodzinach i innych rocznicach ważnych dla twojej byłej miłości. Zdobądź jego adres e-mailowy - to łatwa i dyskretna forma utrzymywania kontaktu (dyskrecja wskazana zwłaszcza w przypadku zbyt zazdrosnych dziewczyn, narzeczonych bądź żon). Po prostu miej go na oku, bo kto wie, co się może zdarzyć?<br><br>&lt;tit&gt;4. Zrywać zaręczyny&lt;/&gt;<br><br>Co tu dużo mówić, to gorzka pigułka do przełknięcia, ale stawka, o którą grasz, też jest wysoka. Ucieczka sprzed ołtarza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!