Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
opracowanych przez zespół ekspertów. Podstawowa baza danych pochodziła z ankiet adresowanych do rektorów. Ranking sporządzono na podstawie sześciu kryteriów, które zastosowano wobec wszystkich szkół - państwowych i niepaństwowych, orz prowadzących studia na poziomie licencjackim. Ten ranking prezentujemy w podziale na dwie grupy. Jest to podział niezbędny, wynikający z ogromnego zróżnicowania oferty edukacyjnej.
Grupa pierwsza - Znalazły się tu państwowe uczelnie (akademie), kształcące wyłącznie w zakresie nauk ekonomicznych, odpowiadające im wydziały uniwersytetów i politechnik oraz uczelnie niepaństwowe, które także oferują studia wyłącznie na kierunkach zaliczanych do ekonomii i zarządzania.
Grupa druga - Do tej grupy włączono uczelnie państwowe, gdzie interesujące nas studia ulokowano na wydziałach
opracowanych przez zespół ekspertów. Podstawowa baza danych pochodziła z ankiet adresowanych do rektorów. Ranking sporządzono na podstawie sześciu kryteriów, które zastosowano wobec wszystkich szkół - państwowych i niepaństwowych, orz prowadzących studia na poziomie licencjackim. Ten ranking prezentujemy w podziale na dwie grupy. Jest to podział niezbędny, wynikający z ogromnego zróżnicowania oferty edukacyjnej.<br>Grupa pierwsza - Znalazły się tu państwowe uczelnie (akademie), kształcące wyłącznie w zakresie nauk ekonomicznych, odpowiadające im wydziały uniwersytetów i politechnik oraz uczelnie niepaństwowe, które także oferują studia wyłącznie na kierunkach zaliczanych do ekonomii i zarządzania.<br>Grupa druga - Do tej grupy włączono uczelnie państwowe, gdzie interesujące nas studia ulokowano na wydziałach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego