Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 29/06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
uciekać: jest potwornie brudno, panuje smród: efekt braku kanalizacji. Lokatorzy korzystają ze wspólnych wychodków znajdujących się na piętrach. Na górę prowadzą drewniane, zniszczone schody. Trzeba iść bardzo ostrożnie i powoli: żadnego z kolejnych stopni nie można być pewnym.

Jest źle, będzie...

Katastrofalny stan budynku nie jest dla nikogo tajemnicą. Z ekspertyzy przeprowadzonej pięć lat temu przez Zarząd Budynków Komunalnych wynika jasno, że obiekt wymaga kapitalnego remontu i modernizacji. Jednak w charakterystyce nieruchomości, którą Zarząd przygotował na prośbę "DD", trudno dopatrzeć się informacji o terminie remontu.
Na Złotej 83 wciąż mieszkają ludzie, mimo że decyzja o wykwaterowaniu została podpisana przez prezydenta miasta
uciekać: jest potwornie brudno, panuje smród: efekt braku kanalizacji. Lokatorzy korzystają ze wspólnych wychodków znajdujących się na piętrach. Na górę prowadzą drewniane, zniszczone schody. Trzeba iść bardzo ostrożnie i powoli: żadnego z kolejnych stopni nie można być pewnym.<br><br>Jest źle, będzie...<br><br>Katastrofalny stan budynku nie jest dla nikogo tajemnicą. Z ekspertyzy przeprowadzonej pięć lat temu przez Zarząd Budynków Komunalnych wynika jasno, że obiekt wymaga kapitalnego remontu i modernizacji. Jednak w charakterystyce nieruchomości, którą Zarząd przygotował na prośbę "DD", trudno dopatrzeć się informacji o terminie remontu.<br> Na Złotej 83 wciąż mieszkają ludzie, mimo że decyzja o wykwaterowaniu została podpisana przez prezydenta miasta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego