Typ tekstu: Książka
Autor: Gotowała Jerzy
Tytuł: Najkrócej żyją motyle. Lotnictwo rozpoznawcze wciąż niezbędne
Rok: 1996
konstruktorów i pomysłodawców testu, gdy nazajutrz po wykonanej misji, w listopadzie 1988 r., spiker radia belgijskiego (a wiadomość podobnej treści podali również Holendrzy) poinformował słuchaczy, że według nie potwierdzonych przez lotnictwo danych w godzinach nocnych nad Belgią zaobserwowano przelot UFO.
Kilka załóg tych samolotów w 1990 r. przeprowadziło jeszcze jeden eksperyment. Aż cztery maszyny w Cieśninie Beringa, między Wales a Shishmaret, zbliżyły się na odległość tylko 35 km do granic rosyjskich, nie wykryte przez żadną położoną na Czukotce stację radiolokacyjną, choć Rosjanie powinni byli wykryć ten "nalot" kilkadziesiąt kilometrów wcześniej.

Nic zatem dziwnego, że w pamiętny czwartek 17 stycznia 1991 z
konstruktorów i pomysłodawców testu, gdy nazajutrz po wykonanej misji, w listopadzie 1988 r., spiker radia belgijskiego (a wiadomość podobnej treści podali również Holendrzy) poinformował słuchaczy, że według nie potwierdzonych przez lotnictwo danych w godzinach nocnych nad Belgią zaobserwowano przelot UFO.<br>Kilka załóg tych samolotów w 1990 r. przeprowadziło jeszcze jeden eksperyment. Aż cztery maszyny w Cieśninie Beringa, między Wales a Shishmaret, zbliżyły się na odległość tylko 35 km do granic rosyjskich, nie wykryte przez żadną położoną na Czukotce stację radiolokacyjną, choć Rosjanie powinni byli wykryć ten "nalot" kilkadziesiąt kilometrów wcześniej.<br><br>Nic zatem dziwnego, że w pamiętny czwartek 17 stycznia 1991 z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego