Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
rachunków za paliwo, bo nie dostaniesz zwrotu kosztów. I podkreślam, żadnych rozmów ani z centralą, ani z nikim, dopóki ta przesyłka nie zostanie rozdzielona pomiędzy odbiorców, aparaty telefoniczne dla nas nie istnieją.
- Nic nie rozumiem.
- Nie szkodzi. Im mniej wiesz, tym jesteś bezpieczniejszy. Jeszcze jedno: jeśli komuś po drodze przemawiałeś ekstra, do ręki. Przemów i tym razem. My spotkamy się dopiero na ostatniej stacji w Kątach.
- Szczerze. Jest bardzo źle?
- Gdyby było bardzo źle, nie ma takiej siły która by mnie zmusiła do zmiany ciebie na tranzycie. Spadaj! Dostałam dwadzieścia minut na trakcji manewrowej. Pozostało osiem.
Rysio naciska dźwignię. Pneumatyczna prowadnica
rachunków za paliwo, bo nie dostaniesz zwrotu kosztów. I podkreślam, żadnych rozmów ani z centralą, ani z nikim, dopóki ta przesyłka nie zostanie rozdzielona pomiędzy odbiorców, aparaty telefoniczne dla nas nie istnieją.<br>- Nic nie rozumiem.<br>- Nie szkodzi. Im mniej wiesz, tym jesteś bezpieczniejszy. Jeszcze jedno: jeśli komuś po drodze przemawiałeś ekstra, do ręki. Przemów i tym razem. My spotkamy się dopiero na ostatniej stacji w Kątach.<br>- Szczerze. Jest bardzo źle?<br>- Gdyby było bardzo źle, nie ma takiej siły która by mnie zmusiła do zmiany ciebie na tranzycie. Spadaj! Dostałam dwadzieścia minut na trakcji manewrowej. Pozostało osiem.<br>Rysio naciska dźwignię. Pneumatyczna prowadnica
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego