Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Paweł Sibik).
Sosin wzbudza też coraz większe zainteresowanie menedżerów. Już od dawna mówiło się o jego ewentualnym transferze do ligi greckiej. Ostatecznie napastnik Apollonu ma zagrać w Maccabi Hajfa - zespole, który w poprzednim sezonie był rewelacją Ligi Mistrzów. W tym sezonie cele są podobne. Zespół z Hajfy jest liderem izraelskiej ekstraklasy i pewnie zmierza po mistrzowski tytuł.
Transfer Sosina do Maccabi pilotuje najbardziej aktywny ostatnio menedżer na polskim rynku - Adam Mandziara. Polak ma podpisać umowę z Izraelczykami w tym tygodniu.
ASZ, MATI

Kłos już jest krakusem
Właściciel Wisły Kraków Bogusław Cupiał stawia wszystko na jedną kartę. Chce w końcu wywalczyć awans
Paweł Sibik).<br>Sosin wzbudza też coraz większe zainteresowanie menedżerów. Już od dawna mówiło się o jego ewentualnym transferze do ligi greckiej. Ostatecznie napastnik Apollonu ma zagrać w Maccabi Hajfa - zespole, który w poprzednim sezonie był rewelacją Ligi Mistrzów. W tym sezonie cele są podobne. Zespół z Hajfy jest liderem izraelskiej ekstraklasy i pewnie zmierza po mistrzowski tytuł.<br>Transfer Sosina do Maccabi pilotuje najbardziej aktywny ostatnio menedżer na polskim rynku - Adam Mandziara. Polak ma podpisać umowę z Izraelczykami w tym tygodniu.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ASZ, MATI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Kłos już jest krakusem&lt;/&gt;<br>Właściciel Wisły Kraków Bogusław Cupiał stawia wszystko na jedną kartę. Chce w końcu wywalczyć awans
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego