Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
kilka scenariuszy. Jedno jest pewne: SLD jest dziś bliższy niż kiedykolwiek decyzji o rozwiązaniu parlamentu i przeprowadzeniu wyborów wiosną. Premier wraz z Janikiem (ten ostatni wysforował się na drugą pozycje w koalicji) liczą prawdopodobnie na załamanie się notowań PO, a także na przynajmniej częściowe odzyskanie wpływów utraconych w tradycyjnym, lewicowym elektoracie. Bez wątpienia wkrótce rozpocznie się ofensywa SLD, adresowana właśnie do tych wyborców.
Z drugiej strony warto zauważyć próby prezentowania Sojuszu jako partii najbardziej odpowiedzialnej za państwo. Jest to mocny sygnał wysłany przez premiera do środowisk biznesowych w kraju i za granicą.
Nie wiadomo jak ta nowa kreacja partii Millera zostanie
kilka scenariuszy. Jedno jest pewne: SLD jest dziś bliższy niż kiedykolwiek decyzji o rozwiązaniu parlamentu i przeprowadzeniu wyborów wiosną. Premier wraz z Janikiem (ten ostatni wysforował się na drugą pozycje w koalicji) liczą prawdopodobnie na załamanie się notowań PO, a także na przynajmniej częściowe odzyskanie wpływów utraconych w tradycyjnym, lewicowym elektoracie. Bez wątpienia wkrótce rozpocznie się ofensywa SLD, adresowana właśnie do tych wyborców.<br>Z drugiej strony warto zauważyć próby prezentowania Sojuszu jako partii najbardziej odpowiedzialnej za państwo. Jest to mocny sygnał wysłany przez premiera do środowisk biznesowych w kraju i za granicą.<br>Nie wiadomo jak ta nowa kreacja partii Millera zostanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego