Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy informatyczne
Rok: 2003
miejscu wszystkich danych adresowych występujących w firmie dotyczących zarówno klientów, jak i dostawców materiałów, kooperantów, vipów i pracowników. Przy pomocy tego modułu można planować i przeprowadzać akcje marketingowe w oparciu np. o korespondencję seryjną.
PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI
Rolą tego modułu jest zautomatyzowane tworzenie kalkulacji kosztów zamówień oraz sporządzanie ofert. Głównymi jego elementami są rejestry kalkulacji, ofert i zleceń produkcyjnych. Dzięki rejestrom można łatwo i wydajnie zarządzać kalkulacjami i ofertami co wpływa w rezultacie na wyeliminowanie pomyłek oraz obniżenie kosztów. Moduł ten umożliwia również przygotowanie kart technologicznych.
ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ
Wspomaga tworzenie planu produkcyjnego oraz kontrolę i ocenę stworzonego planu min. pod kontem terminowości
miejscu wszystkich danych adresowych występujących w firmie dotyczących zarówno klientów, jak i dostawców materiałów, kooperantów, vipów i pracowników. Przy pomocy tego modułu można planować i przeprowadzać akcje marketingowe w oparciu np. o korespondencję seryjną.<br>PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI<br>Rolą tego modułu jest zautomatyzowane tworzenie kalkulacji kosztów zamówień oraz sporządzanie ofert. Głównymi jego elementami są rejestry kalkulacji, ofert i zleceń produkcyjnych. Dzięki rejestrom można łatwo i wydajnie zarządzać kalkulacjami i ofertami co wpływa w rezultacie na wyeliminowanie pomyłek oraz obniżenie kosztów. Moduł ten umożliwia również przygotowanie kart technologicznych. <br>ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ<br>Wspomaga tworzenie planu produkcyjnego oraz kontrolę i ocenę stworzonego planu min. pod kontem terminowości
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego