Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z aluminium. Sporą ofertę stanowiły także przeróbki silników w sposób umożliwiający uzyskanie jak najmniejszej liczby sekund do setki.
Obecnie w Polsce istnieje już kilkadziesiąt takich firm. Ich "dzieci" można już zobaczyć na naszych drogach.
Tuningować można wszystko. Do każdego modelu seryjnie produkowanego handlowcy oferują bogatą ofertę spoilerów, wykończeń wnętrza, czy elementów pozwalających na uzyskanie większej mocy silnika.
Poprawić można nawet jakość odbioru grającego sprzętu, stosując rozmaite wzmacniacze i głośniki o parametrach niemal scenicznych. I to wszystko po to, aby umilić sobie codzienną jazdę do pracy.
Tuning można podzielić na zewnętrzny i wewnętrzny. Każdy użytkownik powinien sam decydować o tym, co mu
z aluminium. Sporą ofertę stanowiły także przeróbki silników w sposób umożliwiający uzyskanie jak najmniejszej liczby sekund do setki.<br>Obecnie w Polsce istnieje już kilkadziesiąt takich firm. Ich "dzieci" można już zobaczyć na naszych drogach.<br>Tuningować można wszystko. Do każdego modelu seryjnie produkowanego handlowcy oferują bogatą ofertę spoilerów, wykończeń wnętrza, czy elementów pozwalających na uzyskanie większej mocy silnika.<br>Poprawić można nawet jakość odbioru grającego sprzętu, stosując rozmaite wzmacniacze i głośniki o parametrach niemal scenicznych. I to wszystko po to, aby umilić sobie codzienną jazdę do pracy.<br>Tuning można podzielić na zewnętrzny i wewnętrzny. Każdy użytkownik powinien sam decydować o tym, co mu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego