Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.08
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
przez armię ochroniarzy i biednych, którzy nie mają pieniędzy na opłacenie mieszkania i na chleb. Każda taka inicjatywa zyska nasze poparcie, bo my oczekujemy Polski sprawiedliwej i doczekać się nie możemy. (MKA, ZW, JRZ)

MANIFA
Feministki wyśmiały Wszechpolaków
Silne kobiety - wolny świat

Młode kobiety w jaskrawych perukach, mężczyźni z czerwonymi flagami, obok nich stateczniej wyglądające panie z małymi dziećmi w wózkach. Mamy z trochę starszymi, trzymającymi fioletowe baloniki - symbol walczących z dyskryminacją lesbijek. Kilka minut przed godz. 12.00 w niedzielę, na warszawskim placu Trzech Krzyży zaczął zbierać się kolorowy tłum.
Zorganizowana przez Porozumienie Kobiet 8 Marca i Porozumienie Lesbijek Manifa
przez armię ochroniarzy i biednych, którzy nie mają pieniędzy na opłacenie mieszkania i na chleb. Każda taka inicjatywa zyska nasze poparcie, bo my oczekujemy Polski sprawiedliwej i doczekać się nie możemy.&lt;/&gt; (MKA, ZW, JRZ)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;MANIFA<br>Feministki wyśmiały Wszechpolaków<br>Silne kobiety - wolny świat&lt;/&gt;<br><br>Młode kobiety w jaskrawych perukach, mężczyźni z czerwonymi flagami, obok nich stateczniej wyglądające panie z małymi dziećmi w wózkach. Mamy z trochę starszymi, trzymającymi fioletowe baloniki - symbol walczących z dyskryminacją lesbijek. Kilka minut przed godz. 12.00 w niedzielę, na warszawskim placu Trzech Krzyży zaczął zbierać się kolorowy tłum. <br>Zorganizowana przez Porozumienie Kobiet 8 Marca i Porozumienie Lesbijek Manifa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego