Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 12.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Przy nieznanej bliżej w Warszawie ulicy J. Pawła znalazły przytulisko liczne panienki. Ogłaszają się one w "Życiu Warszawy": "AGA 23 seksi i tanio", "Monika seksi tanio", "Matka i córka prywatnie".

Pani Małgorzata Pomianowska z NIK informuje dziennikarza "Głosu Szczecińskiego": "- Nasi inspektorzy odwiedzą urzędy. Sprawdzą, czy tam gdzie trzeba wiszą godła, flagi narodowe. Pod uwagę brane będzie oczywiście także to, czy na przykład godło nie jest zniszczone, a flaga czysta i niepognieciona. Pod inspektorską lupę trafią też orkiestry, którym w ostatnich miesiącach zdarzyło się zagrać publicznie hymn. Skorzystamy z archiwów TVP i w obecności ekspertów odsłuchamy, jak Mazurek Dąbrowskiego był wykonany".

Satyryk
Przy nieznanej bliżej w Warszawie ulicy J. Pawła znalazły przytulisko liczne panienki. Ogłaszają się one w "Życiu Warszawy": "AGA 23 seksi i tanio", "Monika seksi tanio", "Matka i córka prywatnie".<br><br>Pani Małgorzata Pomianowska z NIK informuje dziennikarza "Głosu Szczecińskiego": "- Nasi inspektorzy odwiedzą urzędy. Sprawdzą, czy tam gdzie trzeba wiszą godła, flagi narodowe. Pod uwagę brane będzie oczywiście także to, czy na przykład godło nie jest zniszczone, a flaga czysta i niepognieciona. &lt;gap&gt; Pod inspektorską lupę trafią też orkiestry, którym w ostatnich miesiącach zdarzyło się zagrać publicznie hymn.&lt;gap&gt; Skorzystamy z archiwów TVP i w obecności ekspertów odsłuchamy, jak Mazurek Dąbrowskiego był wykonany".<br><br>Satyryk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego