Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tajemnic handlowych Agory spowodowała, że sąd nie przyjął wniosku o zbadanie dysku komputera Wandy Rapaczyńskiej - mówi sędzia Marek Celej, prowadzący sprawę Rywina. - Przy wielu czynnościach procesowych zachodzi obawa ingerencji w sferę chronioną. Mamy z tym do czynienia choćby przy rutynowym przeszukaniu - mówi prokurator Woźniak. Obywatel miał jednak prawo ufać, że funkcjonariusz państwowy zachowa przewidzianą prawem dyskrecję i nie ujawni nikomu, czego dowiedział się przy okazji śledztwa. Z analizą dysków jest o tyle gorzej, że wykonywana jest przez firmy zewnętrzne.
- W tej chwili wiele czynności inwigilacyjnych wykonywanych jest przez wynajęte do tego firmy, bo same organy ścigania nie mają o tych sprawach
tajemnic handlowych Agory spowodowała, że sąd nie przyjął wniosku o zbadanie dysku komputera Wandy Rapaczyńskiej - mówi sędzia Marek Celej, prowadzący sprawę Rywina. - Przy wielu czynnościach procesowych zachodzi obawa ingerencji w sferę chronioną. Mamy z tym do czynienia choćby przy rutynowym przeszukaniu - mówi prokurator Woźniak. Obywatel miał jednak prawo ufać, że funkcjonariusz państwowy zachowa przewidzianą prawem dyskrecję i nie ujawni nikomu, czego dowiedział się przy okazji śledztwa. Z analizą dysków jest o tyle gorzej, że wykonywana jest przez firmy zewnętrzne.<br>- W tej chwili wiele czynności inwigilacyjnych wykonywanych jest przez wynajęte do tego firmy, bo same organy ścigania nie mają o tych sprawach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!