Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.04 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wagi laboratoryjne, sfałszowane dokumenty, fajki wodne i fifki do palenia konopi indyjskich oraz foliowe torebeczki na narkotyki, tak zwane dilerki. Znaleziono także broń palną domowej roboty, zwane samodziałami.
Akcja byłaby w pełni udana, gdyby nie to, że jeden z funkcjonariuszy został ranny w nogę. Strzelał jednak nie przestępca, tylko... gapowaty funkcjonariusz.
- Strzał był przypadkowy, a rannemu policjantowi nie zagraża niebezpieczeństwo - zapewnia podinsp. Wiesława Balcerska z piotrkowskiej policji. Ranny leży w szpitalu w Skierniewicach.
Jak ustalili policjanci gangsterzy zaopatrywali się w narkotyki w Warszawie i od co najmniej kilku miesięcy sprzedawali je w szkołach, pubach, w dyskotekach i na zabawach.
SŁAWOMIR JASTRZĘBOWSKI
wagi laboratoryjne, sfałszowane dokumenty, fajki wodne i fifki do palenia konopi indyjskich oraz foliowe torebeczki na narkotyki, tak zwane dilerki. Znaleziono także broń palną domowej roboty, zwane samodziałami.<br>Akcja byłaby w pełni udana, gdyby nie to, że jeden z funkcjonariuszy został ranny w nogę. Strzelał jednak nie przestępca, tylko... gapowaty funkcjonariusz.<br>&lt;q&gt;- Strzał był przypadkowy, a rannemu policjantowi nie zagraża niebezpieczeństwo&lt;/&gt; - zapewnia podinsp. &lt;name type="person"&gt;Wiesława Balcerska&lt;/&gt; z piotrkowskiej policji. Ranny leży w szpitalu w &lt;name type="place"&gt;Skierniewicach&lt;/&gt;.<br>Jak ustalili policjanci gangsterzy zaopatrywali się w narkotyki w &lt;name type="place"&gt;Warszawie&lt;/&gt; i od co najmniej kilku miesięcy sprzedawali je w szkołach, pubach, w dyskotekach i na zabawach.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;SŁAWOMIR JASTRZĘBOWSKI
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego