Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wyspą".
W tym przepięknym kraju Reni nie jest sama. Towarzyszą jej koledzy z zespołu, m.in. DJ Bogusz Jr oraz jej menedżer Michał Przytuła.
- Przywiozę z Tajlandii mnóstwo przypraw - opowiada zachwycona Reni Jusis.
- Starałam się zaliczać nie tylko egzotyczne dla nas restauracje, ale też próbować niemal wszystkiego w tysiącach ulicznych garkuchni.
TP

Najlepiej wśród przyjaciół
"Jezioro marzeń"
Serial "Jezioro marzeń" powraca do Polsatu. W nowej serii główni bohaterowie: Dawson, Jen, Pacey, Joey oraz Jack kończą średnią szkołę i z uroczego turystycznego miasteczka Capeside w stanie Massachusetts wyjeżdżają na studia. Rozpoczynają nowe życie.
Joey, Jen i Jack przenoszą się do Bostonu, Dawson
wyspą".&lt;/&gt;<br>W tym przepięknym kraju Reni nie jest sama. Towarzyszą jej koledzy z zespołu, m.in. DJ Bogusz Jr oraz jej menedżer Michał Przytuła.<br>&lt;q&gt;- Przywiozę z Tajlandii mnóstwo przypraw&lt;/&gt; - opowiada zachwycona Reni Jusis.<br>&lt;q&gt;- Starałam się zaliczać nie tylko egzotyczne dla nas restauracje, ale też próbować niemal wszystkiego w tysiącach ulicznych garkuchni.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Najlepiej wśród przyjaciół&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;"Jezioro marzeń"&lt;/&gt;<br>Serial "Jezioro marzeń" powraca do Polsatu. W nowej serii główni bohaterowie: Dawson, Jen, Pacey, Joey oraz Jack kończą średnią szkołę i z uroczego turystycznego miasteczka Capeside w stanie Massachusetts wyjeżdżają na studia. Rozpoczynają nowe życie.<br>Joey, Jen i Jack przenoszą się do Bostonu, Dawson
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego