Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Arsenał Gorzowski
Nr: 7/8
Miejsce wydania: Gorzów Wielkopolski
Rok: 1998
na kierowcę we wzmożonym ruchu po zatłoczonych ulicach japońskiej metropolii. Wyścig ulicami stolicy USA. Autobahn to okazja, by wcisnąć gaz do dechy i rozwinąć maksymalną prędkość. To wszystko w najlepszej grze wyścigowej 1997 roku "Test Drive 4".


Gwiazdy i historia na "Dni"
Rozrywkowy czerwiec

Tradycyjnie w czerwcu najwięcej miast i gmin urządza swoje święta. To dni szczególnie atrakcyjne, pełne kulturalnych i sportowych zdarzeń, dni oczekiwane.
Dni Gorzowa od kilku lat połączone są z Ogólnopolskim Festiwalem Zespołów Tanecznych, który w tym roku zgromadził niespotykaną dotąd liczbę roztańczonej młodzieży. W tych dniach młodzież z gorzowskich szkół zorganizowała międzyszkolne imprezy, były koncerty, wieczory. Szczególnie
na kierowcę we wzmożonym ruchu po zatłoczonych ulicach japońskiej metropolii. Wyścig ulicami stolicy USA. Autobahn to okazja, by wcisnąć gaz do dechy i rozwinąć maksymalną prędkość. To wszystko w najlepszej grze wyścigowej 1997 roku "Test Drive 4".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="culture" sex="f"&gt;<br>&lt;tit&gt;Gwiazdy i historia na "Dni"&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Rozrywkowy czerwiec&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Tradycyjnie w czerwcu najwięcej miast i gmin urządza swoje święta. To dni szczególnie atrakcyjne, pełne kulturalnych i sportowych zdarzeń, dni oczekiwane.&lt;/&gt;<br>Dni Gorzowa od kilku lat połączone są z Ogólnopolskim Festiwalem Zespołów Tanecznych, który w tym roku zgromadził niespotykaną dotąd liczbę roztańczonej młodzieży. W tych dniach młodzież z gorzowskich szkół zorganizowała międzyszkolne imprezy, były koncerty, wieczory. Szczególnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!