Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 11.03 (44)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
Gdy do zakończenia meczu pozostało 3:30 karty postanowili rozdać sędziowie. Pod swoim koszem brutalnie faulowany jest Grzegorz Jankowski. Ku zdziwieniu zgromadzonych kibiców arbitrzy odgwizdują przewinienie
w trzeciej kwarcie zdobyli aż 29 punktów, w efekcie po trzydziestu minutach prowadzili - 57:67. W ostatniej części meczu prudniczanie postawili wszystko na jedną kwartę. W odrabianiu strat pomógł im poniekąd Maciej Lepczyński, który otrzymując przewinienie techniczne zakończył udział w meczu. Na 6 min. przed końcem po trójce Marcian Łakisa gospodarze przegrywali 66:72. Dziewięćdziesiąt sekund później ten sam zawodnik ponownie trafia zza linii 6,25 i przewaga Mickiewicza topnieje do czterech punktów - 69:73. <br>Gdy do zakończenia meczu pozostało 3:30 karty postanowili rozdać sędziowie. Pod swoim koszem brutalnie faulowany jest Grzegorz Jankowski. Ku zdziwieniu zgromadzonych kibiców arbitrzy odgwizdują przewinienie