Nr: 15/03
Rok: 2001
metrów i trafił, doprowadzając do remisu 72:72.

Porażka w dogrywce

Przez ostatnie sekundy gry żadnej z drużyn nie udało się trafić do kosza i o wyniku spotkania miała zadecydować dogrywka.
Wrocławianie nie potrafili w niej powstrzymać środkowego Maccabi, Javo Stanojevicia, który zdobył osiem punktów z rzędu i wyprowadził klub gospodarzy na bezpieczne prowadzenie.
(PAP)

Dzięki zwycięstwu awans w rankingu

Piłka nożna
Polska zajmuje 32. miejsce w marcowym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o 6 miejsc.
Awans w rankingu Polacy zawdzięczają przede wszystkim wygranej ze Szwajcarią 4:0
(PAP)

Herrlich wraca
na murawę boiska
metrów i trafił, doprowadzając do remisu 72:72. <br><br>&lt;tit&gt;Porażka w dogrywce&lt;/&gt;<br><br>Przez ostatnie sekundy gry żadnej z drużyn nie udało się trafić do kosza i o wyniku spotkania miała zadecydować dogrywka.<br>Wrocławianie nie potrafili w niej powstrzymać środkowego Maccabi, Javo Stanojevicia, który zdobył osiem punktów z rzędu i wyprowadził klub gospodarzy na bezpieczne prowadzenie.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Dzięki zwycięstwu awans w rankingu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłka nożna&lt;/&gt;<br>Polska zajmuje 32. miejsce w marcowym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o 6 miejsc. <br>Awans w rankingu Polacy zawdzięczają przede wszystkim wygranej ze Szwajcarią 4:0&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Herrlich wraca <br>na murawę boiska