Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
będą dotyczyć zarówno zakładów produkcyjnych, jak i punktów sprzedaży produktów Daewoo Motor.
Tymczasem Hyundai Motor poinformował, że koncern nie rozważa możliwości komisarycznego zarządzania Daewoo Motor, nawet jeśli taką propozycję złoży mu koreański rząd.
Także koncern stalowy Pohang Iron zaprzeczył doniesieniom, jakoby chciał przejmować Daewoo Motor.
(PAP)Złoty mocniejszy o ułamek grosza

FINANSE Wczoraj złoty umocnił się wobec piątkowego zamknięcia o 0,8 grosza wobec USD i o 0,4 grosza wobec EUR. Pod koniec notowań osiągnął wartość 4,137 zł za USD oraz 3,711 zł za EUR.
Zdaniem Witolda Woźniaka z Deutsche Bank (Polska), należy się spodziewać stabilnego kursu złotego
będą dotyczyć zarówno zakładów produkcyjnych, jak i punktów sprzedaży produktów Daewoo Motor.<br>Tymczasem Hyundai Motor poinformował, że koncern nie rozważa możliwości komisarycznego zarządzania Daewoo Motor, nawet jeśli taką propozycję złoży mu koreański rząd.<br>Także koncern stalowy Pohang Iron zaprzeczył doniesieniom, jakoby chciał przejmować Daewoo Motor.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Złoty mocniejszy o ułamek grosza&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;FINANSE&lt;/&gt; Wczoraj złoty umocnił się wobec piątkowego zamknięcia o 0,8 grosza wobec USD i o 0,4 grosza wobec EUR. Pod koniec notowań osiągnął wartość 4,137 zł za USD oraz 3,711 zł za EUR.<br>Zdaniem Witolda Woźniaka z Deutsche Bank (Polska), należy się spodziewać stabilnego kursu złotego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego