Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
kanapek, napoczętych serków i tym podobnych produktów spożywczych, na które nie miałaś ochoty - wyrzuć je, zanim zaczną żyć własnym życiem.
4. Nie żeruj.
Jeśli ktoś z biura wybiera się do sklepu i zbiera zamówienia na zakupy, daj mu pieniądze zanim wyjdzie lub ureguluj należność zaraz po powrocie. Jeśli jesteś bez grosza, oddaj dług najpóźniej następnego dnia. Wiele osób czuje się niezręcznie upominając się o zwrot drobnej sumy pożyczonej na lunch. Wydaje im się, że są natrętni, a przecież w gruncie rzeczy oddali ci przysługę!
Pamiętaj nie tylko o pożyczonych pieniądzach, ale także o rzeczach. Wprawdzie zszywacz czy nożyczki to własność firmowa
kanapek, napoczętych serków i tym podobnych produktów spożywczych, na które nie miałaś ochoty - wyrzuć je, zanim zaczną żyć własnym życiem.<br>4. Nie żeruj.<br>Jeśli ktoś z biura wybiera się do sklepu i zbiera zamówienia na zakupy, daj mu pieniądze zanim wyjdzie lub ureguluj należność zaraz po powrocie. Jeśli jesteś bez grosza, oddaj dług najpóźniej następnego dnia. Wiele osób czuje się niezręcznie upominając się o zwrot drobnej sumy pożyczonej na lunch. Wydaje im się, że są natrętni, a przecież w gruncie rzeczy oddali ci przysługę!<br>Pamiętaj nie tylko o pożyczonych pieniądzach, ale także o rzeczach. Wprawdzie zszywacz czy nożyczki to własność firmowa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego