Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
owe pięć wierszy to rzeczywiście pięć niezależnych i samorządnych wierszy tekstu, między którymi wędrować należy za pomocą klawiszy [Strzałka w górę], [Strzałka w dół] oraz [Enter] (o innych możliwościach edycyjnych przez litość nie wspomnę).
3. Naciśnij [Tab] - kursor przewędruje do pola Wersja tekstu.
4. Jeżeli wszędzie musisz wcisnąć swoje trzy grosze - popraw numer wersji.
5. Ponownie naciśnij [Tab] - powrócisz w ten sposób do pola Plik.
6. Jeżeli treść metryki Cię zadowala, naciśnij klawisz [Enter] - TAG zamknie okno metryki i przełączy się w tryb hierarchii tekstu.

Jak wykorzystać metrykę do odnalezienia dokumentu?

Jak wykorzystać te w pocie czoła tworzone metryki? Do szybkiego
owe pięć wierszy to rzeczywiście pięć niezależnych i samorządnych wierszy tekstu, między którymi wędrować należy za pomocą klawiszy [Strzałka w górę], [Strzałka w dół] oraz [Enter] (o innych możliwościach edycyjnych przez litość nie wspomnę).<br>3. Naciśnij [Tab] - kursor przewędruje do pola Wersja tekstu.<br>4. Jeżeli wszędzie musisz wcisnąć swoje trzy grosze - popraw numer wersji.<br>5. Ponownie naciśnij [Tab] - powrócisz w ten sposób do pola Plik.<br>6. Jeżeli treść metryki Cię zadowala, naciśnij klawisz [Enter] - TAG zamknie okno metryki i przełączy się w tryb hierarchii tekstu.<br><br>Jak wykorzystać metrykę do odnalezienia dokumentu?<br><br>Jak wykorzystać te w pocie czoła tworzone metryki? Do szybkiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego