Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2003
sporo nowości, ciekawie zapowiadają się jesienne propozycje butów i wszelkich dodatków. Obiecująco wyglądają niektóre nowe fasony i ich niebanalna kolorystyka.
Czekamy na Państwa codziennie. Będzie jak zwykle milo i jak zwykle wygodnie. Dziecko znajdzie dobrą opiekę. Aromat i smak świetnej kawy dadzą chwilę wytchnienia. Szum fontanny ukoi. Smakowity lunch zaspokoi gust najbardziej wybrednych.
Spotkajcie się z nami tej jesieni. U nas.
Do tej pory we wszystkich edycjach konkursu ubraliśmy od stóp do głów ponad osiemdziesiąt osób, obu płci, w różnym wieku, o rozmaitych gustach.
Czekamy na Ciebie. Może tym razem to będziesz Ty?
Ubrani od stóp do głów.
ATRAKCJE
Przedstawiamy zdjęcia
sporo nowości, ciekawie zapowiadają się jesienne propozycje butów i wszelkich dodatków. Obiecująco wyglądają niektóre nowe fasony i ich niebanalna kolorystyka.<br>Czekamy na Państwa codziennie. Będzie jak zwykle milo i jak zwykle wygodnie. Dziecko znajdzie dobrą opiekę. Aromat i smak świetnej kawy dadzą chwilę wytchnienia. Szum fontanny ukoi. Smakowity lunch zaspokoi gust najbardziej wybrednych.<br>Spotkajcie się z nami tej jesieni. U nas.<br>Do tej pory we wszystkich edycjach konkursu ubraliśmy od stóp do głów ponad osiemdziesiąt osób, obu płci, w różnym wieku, o rozmaitych gustach.<br>Czekamy na Ciebie. Może tym razem to będziesz Ty?<br>Ubrani od stóp do głów.<br>ATRAKCJE<br>Przedstawiamy zdjęcia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego