Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
a tu zaledwie trzeci? Mogło się na to złożyć wiele przyczyn. Pies mógł być w lepszej formie, mogła być inna konkurencja. Należy również uwzględnić upodobania sędziego. Jeden sędzia preferuje np. psy zbliżone do górnej granicy wzrostu, inny przeciwnie, do dolnej. Żaden nie popełnia błędu w ocenie, po prostu mają inny gust.
Pamiętaj, że na kolejnych wystawach ty i twój pies macie większą szansę na lepsze miejsce. Bądź pewien, że po poznaniu błędów jakie popełniliście i ich wyeliminowaniu Wasze szanse na to upragnione lepsze miejsce rosną, a nie maleją.
Psy mogą być zgłaszane na wystawę wyłącznie do jednej z następujących klas:
a
a tu zaledwie trzeci? Mogło się na to złożyć wiele przyczyn. Pies mógł być w lepszej formie, mogła być inna konkurencja. Należy również uwzględnić upodobania sędziego. Jeden sędzia preferuje np. psy zbliżone do górnej granicy wzrostu, inny przeciwnie, do dolnej. Żaden nie popełnia błędu w ocenie, po prostu mają inny gust.<br>Pamiętaj, że na kolejnych wystawach ty i twój pies macie większą szansę na lepsze miejsce. Bądź pewien, że po poznaniu błędów jakie popełniliście i ich wyeliminowaniu Wasze szanse na to upragnione lepsze miejsce rosną, a nie maleją.<br>Psy mogą być zgłaszane na wystawę wyłącznie do jednej z następujących klas:<br>a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego