Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 124
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1950
na odległe nawet budowy, ma pierwszorzędne znaczenie dla ciągłości pracy załogi poszczególnych obiektów. Dotychczasowe doświadczenia wykazały, że WSS nie zawsze pod tym względem wywiązuje się ze swych zadań.

WIELKA HALA TARGOWA DLA OCHOTY
U zbiegu ulic Kopińskiej i Barskiej rozpocznie się wkrótce budowa wzorowej hali targowej. Będzie to pierwsza nowoczesna hala targowa w Warszawie. Wstępne prace budowlane rozpoczną się już w połowie maja. Ukończenie hali w stanie surowym przewidziane jest na jesień br.

Jedna z łatwiejszych...
PRACE WARSZAWSKICH FABRYK I SZKÓŁ ILUSRUJE WYSTAWA GAZETEK ŚCIENNYCH
Najbardziej podoba mi się gazetka ścienna Ligi Kobiet. Jest ładna i pokazuje, że kobiety mogą pracować
na odległe nawet budowy, ma pierwszorzędne znaczenie dla ciągłości pracy załogi poszczególnych obiektów. Dotychczasowe doświadczenia wykazały, że WSS nie zawsze pod tym względem wywiązuje się ze swych zadań.&lt;/div&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;WIELKA HALA TARGOWA DLA OCHOTY&lt;/tit&gt;<br>U zbiegu ulic Kopińskiej i Barskiej rozpocznie się wkrótce budowa wzorowej hali targowej. Będzie to pierwsza nowoczesna hala targowa w Warszawie. Wstępne prace budowlane rozpoczną się już w połowie maja. Ukończenie hali w stanie surowym przewidziane jest na jesień br.&lt;/div&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Jedna z łatwiejszych...<br>PRACE WARSZAWSKICH FABRYK I SZKÓŁ ILUSRUJE WYSTAWA GAZETEK ŚCIENNYCH&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;Najbardziej podoba mi się gazetka ścienna Ligi Kobiet. Jest ładna i pokazuje, że kobiety mogą pracować
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego