Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, Monarze, polityce, zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
to panu przepada wszystkie wszystkie świadczenia panu przepadają w razie choroby czy czegoś.
No jeszcze lepiej.
No.
To ja nie wiem. To by mi starczyło. Mi taka mi taka renta by wystarczyła całkowicie, gdybym nie musiał wydawać pieniądze na jeżdżenie, szukanie klientów, jeżdżenie za towarem, za materiałem, płaceniem za światło i tym podobne rzeczy. Za siedemset złotych.
Nie, bo niektórzy ludzie, na przykład moja szwagierka ona teraz przeszła na emeryturę, w zeszłym roku, Krystyna, i ona mówi, że ma dziewięćset złotych emerytury, to mówi, że jej wystarczałoby, spokojnie by jej wystarczało.
Jednej osobie?
Znaczy jej samej by wystarczało. No jeszcze tam ona ma
to panu przepada wszystkie wszystkie świadczenia panu przepadają w razie choroby czy czegoś.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No jeszcze lepiej.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To ja nie wiem. To by mi starczyło. Mi taka mi taka renta by wystarczyła całkowicie, gdybym nie musiał wydawać pieniądze na jeżdżenie, szukanie klientów, jeżdżenie za towarem, za materiałem, płaceniem za światło i tym podobne rzeczy. Za siedemset złotych.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie, bo niektórzy ludzie, na przykład moja szwagierka ona teraz przeszła na emeryturę, w zeszłym roku, Krystyna, i ona mówi, &lt;q&gt; że ma dziewięćset złotych emerytury&lt;/q&gt;, to mówi, &lt;q&gt; że jej wystarczałoby, spokojnie by jej wystarczało&lt;/q&gt;.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Jednej osobie?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Znaczy jej samej by wystarczało. No jeszcze tam ona ma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego