Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
składki. Jutro mija termin składania rocznych deklaracji rozliczeniowych - DRRB.

W każdym ZUS-ie oprócz deklaracji rozliczeniowej otrzymamy kilkustronicową instrukcję, jak ją wypełnić. Warto zajrzeć do tego załącznika, gdyż dowiemy się z niego, co należy wpisać w kolejnych polach.
W punkcie I druku zatytułowanym: dane organizacyjne, w polu 01 trzeba wpisać identyfikator deklaracji. Dzięki poradnikowi dowiadujemy się, że roczną deklarację oznaczają cyfry 01.
W polu 02 trzeba wpisać kod swojego oddziału lub inspektoratu ZUS, bo firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą składać dokumenty rozliczeniowe dla ZUS w oddziałach i inspektoratach odpowiednich dla swojej siedziby.
W punkcie II druku trzeba wpisać dane
składki. Jutro mija termin składania rocznych deklaracji rozliczeniowych - DRRB.&lt;/&gt;<br><br>W każdym &lt;orig&gt;ZUS-ie&lt;/&gt; oprócz deklaracji rozliczeniowej otrzymamy kilkustronicową instrukcję, jak ją wypełnić. Warto zajrzeć do tego załącznika, gdyż dowiemy się z niego, co należy wpisać w kolejnych polach. <br>W punkcie I druku zatytułowanym: dane organizacyjne, w polu 01 trzeba wpisać identyfikator deklaracji. Dzięki poradnikowi dowiadujemy się, że roczną deklarację oznaczają cyfry 01. <br>W polu 02 trzeba wpisać kod swojego oddziału lub inspektoratu ZUS, bo firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą składać dokumenty rozliczeniowe dla ZUS w oddziałach i inspektoratach odpowiednich dla swojej siedziby. <br>W punkcie II druku trzeba wpisać dane
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego