Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
pierwszy mecz 1/8 Pucharu Hiszpanii z drugoligowym Levante 0:1.

Ja nic nie wiem
Mateusz Rutkowski naprawdę ma szansę zostać następcą Adama Małysza. Kto w to nie wierzył, musiał zmienić zdanie po skokach treningowych w Libercu. Dalej od Polaka skoczyło tylko czterech zawodników.
Na pewno utalentowany skoczek przypomina swojego idola, Małysza, także w tym, że jest bardzo nieśmiały i nieufny w kontaktach z mediami.
Fakt: Jesteś zadowolony, ze swoich skoków?
Mateusz Rutkowski: - Nooo... tak. Jasne, że tak.
Przyznaj, że był to wymarzony start. Na pewno śniłeś o tym, żeby być lepszym od takich sław!
- Taaak, marzyłem o tym. Skoczyłem dobrze
pierwszy mecz 1/8 Pucharu Hiszpanii z drugoligowym Levante 0:1.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ja nic nie wiem&lt;/&gt;<br>Mateusz Rutkowski naprawdę ma szansę zostać następcą Adama Małysza. Kto w to nie wierzył, musiał zmienić zdanie po skokach treningowych w Libercu. Dalej od Polaka skoczyło tylko czterech zawodników.<br>Na pewno utalentowany skoczek przypomina swojego idola, Małysza, także w tym, że jest bardzo nieśmiały i nieufny w kontaktach z mediami.<br>&lt;who3&gt;Fakt: Jesteś zadowolony, ze swoich skoków?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Mateusz Rutkowski: - Nooo... tak. Jasne, że tak.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Przyznaj, że był to wymarzony start. Na pewno śniłeś o tym, żeby być lepszym od takich sław!&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Taaak, marzyłem o tym. Skoczyłem dobrze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego