Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
powiedział, że szefowie GM jeszcze nie wiedzą, kiedy zapadnie decyzja w sprawie ewentualnego przejęcia Daewoo Motor.
(PAP)


Nie powiedzieli kim jest inwestor

Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeniowe Daewoo zawarło w środę umowę z konsorcjum banków o objęciu przez nie X emisji akcji o wartości 105 mln zł. Rzecznik towarzystwa powiedział, że nazwa inwestora strategicznego, który ostatecznie obejmie akcje TU Daewoo będzie ujawniona do końca marca.
Daewoo TU miało w 1999 roku 3,8 proc. polskiego rynku ubezpieczeń OC i 4,7 proc. rynku ubezpieczeń AC. Ubezpieczenia komunikacyjne stanowią 90 proc. jego portfela.
(PAP)


WBK zmniejsza oprocentowanie

Banki Wielkopolski Bank Kredytowy SA obniża od dzisiaj
powiedział, że szefowie GM jeszcze nie wiedzą, kiedy zapadnie decyzja w sprawie ewentualnego przejęcia Daewoo Motor.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Nie powiedzieli kim jest inwestor&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ubezpieczenia&lt;/&gt; Towarzystwo Ubezpieczeniowe Daewoo zawarło w środę umowę z konsorcjum banków o objęciu przez nie X emisji akcji o wartości 105 mln zł. Rzecznik towarzystwa powiedział, że nazwa inwestora strategicznego, który ostatecznie obejmie akcje TU Daewoo będzie ujawniona do końca marca.<br>Daewoo TU miało w 1999 roku 3,8 proc. polskiego rynku ubezpieczeń OC i 4,7 proc. rynku ubezpieczeń AC. Ubezpieczenia komunikacyjne stanowią 90 proc. jego portfela.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;WBK zmniejsza oprocentowanie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Banki&lt;/&gt; Wielkopolski Bank Kredytowy SA obniża od dzisiaj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!