Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Bogdana Pietrusińskiego (36 l.): - Marek Pol to cienki Bolek, na niczym się nie zna. Mówi dużo, robi mało

Wicepremier nie zaznał wczoraj spokoju. Romek Środa (28 l.) kurier, postanowił go podwieźć na rowerze. I przy okazji powiedział mu parę słów na ucho: - Panie Pol, gdzie są obiecane ścieżki rowerowe?

Pol jak niepyszny wycofał się do centrum. Przed kolejarzami nie było jednak ucieczki. W obroty wzięli go Kazimierz Wcisło (30 l.), Adam Karnowski (39 l.), Teresa Wiecheć (39 l.), Dorota Krężołek (34 l.) i Bogdan Pietrusiński (36 l.). - On wygląda jak Jaś Fasola!

Kolejarze wytrąbili Polowi do ucha swoje problemy. Ten jednak
Bogdana Pietrusińskiego (36 l.): &lt;q&gt;- Marek Pol to cienki Bolek, na niczym się nie zna. Mówi dużo, robi mało&lt;/&gt;<br><br>Wicepremier nie zaznał wczoraj spokoju. Romek Środa (28 l.) kurier, postanowił go podwieźć na rowerze. I przy okazji powiedział mu parę słów na ucho: &lt;q&gt;- Panie Pol, gdzie są obiecane ścieżki rowerowe?&lt;/&gt;<br><br>Pol jak niepyszny wycofał się do centrum. Przed kolejarzami nie było jednak ucieczki. W obroty wzięli go Kazimierz Wcisło (30 l.), Adam Karnowski (39 l.), Teresa Wiecheć (39 l.), Dorota Krężołek (34 l.) i Bogdan Pietrusiński (36 l.). &lt;q&gt;- On wygląda jak Jaś Fasola!&lt;/&gt;<br><br>Kolejarze wytrąbili Polowi do ucha swoje problemy. Ten jednak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego