Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
Razem:
- Jestem zbudowana gazetą, że odważyła się określić jednoznacznie, czym powinno się charakteryzować środowisko lewicowe, jakie są poglądy prawdziwej lewicy. To wszystko, o czym przez ostatnie lata piszę, znalazłam tutaj skondensowane. Podpisuję się pod każdym poszczególnym sformułowaniem tego manifestu. Jeżdżę teraz po Polsce, rozmawiam z różnymi środowiskami o lewicowości. Wiem, jak bardzo na taką deklarację czeka społeczeństwo. Naturalnie teraz będę im pokazywała tę deklarację.
Maciej Roszak, magazynier z Poznania, prezes Towarzystwa Oświaty Robotniczej Świt:
- Jest to bez dwóch zdań deklaracja prawdziwej lewicy. Taki powinien być program polskiej lewicy na dziś. Jak najbardziej gotów jestem się pod tym podpisać.
Sławomir Broniarz, prezes Związku
Razem:<br>&lt;div1 sex="f"&gt;- Jestem zbudowana gazetą, że odważyła się określić jednoznacznie, czym powinno się charakteryzować środowisko lewicowe, jakie są poglądy prawdziwej lewicy. To wszystko, o czym przez ostatnie lata piszę, znalazłam tutaj skondensowane. Podpisuję się pod każdym poszczególnym sformułowaniem tego manifestu. Jeżdżę teraz po Polsce, rozmawiam z różnymi środowiskami o lewicowości. Wiem, jak bardzo na taką deklarację czeka społeczeństwo. Naturalnie teraz będę im pokazywała tę deklarację.&lt;/&gt;<br>Maciej Roszak, magazynier z Poznania, prezes Towarzystwa Oświaty Robotniczej Świt: <br>&lt;div1 sex="m"&gt;- Jest to bez dwóch zdań deklaracja prawdziwej lewicy. Taki powinien być program polskiej lewicy na dziś. Jak najbardziej gotów jestem się pod tym podpisać.&lt;/&gt;<br>Sławomir Broniarz, prezes Związku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego