Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kochać, szanować i przebaczać (o czym przekonałam się ostatnio). Pragnę mu podziękować za to, że mi ufa i uczy, jak czerpać z życia to, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe.
Ania
Mamy nadzieję, że bielizna Calvina Kleina także pomoże wam czerpać ze wspólnego życia, co najlepsze.


Czekamy na następne zdjęcia. Napisz, jak bardzo uwielbiasz swojego mężczyznę i co jest w nim naprawdę podniecającego. Nie zapomnij podać adresu oraz numeru telefonu. Listy z dopiskiem "Cosmofacet"
kieruj pod adresem: Płocka 13, 01-231 Warszawa.
Uwaga! Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację. Redakcja nie odsyła zdjęć.

cosmo w sieci

I kudłate i łaciate, pręgowane i
kochać, szanować i przebaczać (o czym przekonałam się ostatnio). Pragnę mu podziękować za to, że mi ufa i uczy, jak czerpać z życia to, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe. <br>Ania<br>Mamy nadzieję, że bielizna Calvina Kleina także pomoże wam czerpać ze wspólnego życia, co najlepsze. <br><br><br>Czekamy na następne zdjęcia. Napisz, jak bardzo uwielbiasz swojego mężczyznę i co jest w nim naprawdę podniecającego. Nie zapomnij podać adresu oraz numeru telefonu. Listy z dopiskiem "Cosmofacet" <br>kieruj pod adresem: Płocka 13, 01-231 Warszawa. <br>Uwaga! Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację. Redakcja nie odsyła zdjęć.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=42&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;cosmo w sieci&lt;/&gt;<br><br>I kudłate i łaciate, pręgowane i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!