Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kochać, szanować i przebaczać (o czym przekonałam się ostatnio). Pragnę mu podziękować za to, że mi ufa i uczy, jak czerpać z życia to, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe.
Ania
Mamy nadzieję, że bielizna Calvina Kleina także pomoże wam czerpać ze wspólnego życia, co najlepsze.


Czekamy na następne zdjęcia. Napisz, jak bardzo uwielbiasz swojego mężczyznę i co jest w nim naprawdę podniecającego. Nie zapomnij podać adresu oraz numeru telefonu. Listy z dopiskiem "Cosmofacet"
kieruj pod adresem: Płocka 13, 01-231 Warszawa.
Uwaga! Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację. Redakcja nie odsyła zdjęć.

cosmo w sieci

I kudłate i łaciate, pręgowane i
kochać, szanować i przebaczać (o czym przekonałam się ostatnio). Pragnę mu podziękować za to, że mi ufa i uczy, jak czerpać z życia to, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe. <br>Ania<br>Mamy nadzieję, że bielizna Calvina Kleina także pomoże wam czerpać ze wspólnego życia, co najlepsze. <br><br><br>Czekamy na następne zdjęcia. Napisz, jak bardzo uwielbiasz swojego mężczyznę i co jest w nim naprawdę podniecającego. Nie zapomnij podać adresu oraz numeru telefonu. Listy z dopiskiem "Cosmofacet" <br>kieruj pod adresem: Płocka 13, 01-231 Warszawa. <br>Uwaga! Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację. Redakcja nie odsyła zdjęć.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=42&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;cosmo w sieci&lt;/&gt;<br><br>I kudłate i łaciate, pręgowane i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego