Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
niesłychanie ciepły, pracowity i dobry człowiek. To on sprawia, że czuję się kochaną i szanowaną kobietą. Poznając go zyskałam oddanego przyjaciela, w którym zawsze mam oparcie. Dziękuję, że jesteś.
Anna

Mamy nadzieję, że bielizna Calvina Kleina będzie wam dobrze służyć w beztroskim cieszeniu się życiem.

Czekamy na następne zdjęcia. Napisz, jak bardzo uwielbiasz swojego mężczyznę i co jest w nim naprawdę podniecającego. Nie zapomnij podać adresu oraz numeru telefonu. Listy z dopiskiem "Cosmofacet" kieruj pod adresem: Płocka 13, 01-231 Warszawa.

Uwaga! Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację. Redakcja nie odsyła zdjęć.

cosmozdrowie

Nie tylko staruszki dręczy reumatyzm

Gdy bolą kosteczki
niesłychanie ciepły, pracowity i dobry człowiek. To on sprawia, że czuję się kochaną i szanowaną kobietą. Poznając go zyskałam oddanego przyjaciela, w którym zawsze mam oparcie. Dziękuję, że jesteś. <br>Anna&lt;/&gt;<br><br>Mamy nadzieję, że bielizna Calvina Kleina będzie wam dobrze służyć w beztroskim cieszeniu się życiem.<br><br>Czekamy na następne zdjęcia. Napisz, jak bardzo uwielbiasz swojego mężczyznę i co jest w nim naprawdę podniecającego. Nie zapomnij podać adresu oraz numeru telefonu. Listy z dopiskiem &lt;orig&gt;"Cosmofacet"&lt;/&gt; kieruj pod adresem: Płocka 13, 01-231 Warszawa. <br><br>Uwaga! Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację. Redakcja nie odsyła zdjęć.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=36&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;cosmozdrowie&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie tylko staruszki dręczy reumatyzm&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Gdy bolą kosteczki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego