Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
posiada nowoczesne terminale odpraw celnych. Tylko w ciągu ostatniego roku otwarto kilka takich obiektów. Co zatem stanie się z tą infrastrukturą w przyszłości?

Na pewno nie będą to pieniądze stracone. Przede wszystkim służą one usprawnieniu odprawy granicznej już obecnie. Do czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskie istniejąca infrastruktura graniczna będzie jak najbardziej potrzebna. Natomiast po przyjęciu Polski do UE i zniesieniu kontroli granicznych najprawdopodobniej terminale zostaną sprywatyzowane, bowiem mogą one w przyszłości posłużyć jako magazyny lub centra logistyczne firm spedycyjnych. Pamiętajmy, że Polska zawsze będzie krajem tranzytowym.

Co zyskujemy przyjmując prawa Schengen, a co możemy stracić?

Przede wszystkim zyskujemy udział w przestrzeni
posiada nowoczesne terminale odpraw celnych. Tylko w ciągu ostatniego roku otwarto kilka takich obiektów. Co zatem stanie się z tą infrastrukturą w przyszłości?&lt;/&gt;<br><br>Na pewno nie będą to pieniądze stracone. Przede wszystkim służą one usprawnieniu odprawy granicznej już obecnie. Do czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskie istniejąca infrastruktura graniczna będzie jak najbardziej potrzebna. Natomiast po przyjęciu Polski do UE i zniesieniu kontroli granicznych najprawdopodobniej terminale zostaną sprywatyzowane, bowiem mogą one w przyszłości posłużyć jako magazyny lub centra logistyczne firm spedycyjnych. Pamiętajmy, że Polska zawsze będzie krajem tranzytowym.<br><br>&lt;tit&gt;Co zyskujemy przyjmując prawa Schengen, a co możemy stracić?&lt;/&gt;<br><br>Przede wszystkim zyskujemy udział w przestrzeni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego