Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
wylewaliśmy na grób i tak aż do dna.
Anka: Podobnie jak mężczyźni stratę przyjaciela, kobiety przeżywają odejście ukochanego mężczyzny. Po rozstaniu wiele z nich nie radzi sobie ze smutkiem czy rozpaczą, więc zaczynają pić. Kiedy pracowałam w małżeńskiej poradni, przychodziły do mnie kobiety po rozwodzie i zwierzały się, że odzyskują jakie takie samopoczucie tylko po alkoholu.
Monika: Jestem przekonana, że z mężczyznami dzieje się to samo. Ciągle słyszę o jakimś nieszczęśniku, który zaczął pić na umór, bo kobieta, którą kochał, nie chciała go albo odeszła.
Anka: Oprócz sytuacji, kiedy alkohol służy jako lekarstwo na ból duszy, używa się go również do uśmierzania
wylewaliśmy na grób i tak aż do dna.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Podobnie jak mężczyźni stratę przyjaciela, kobiety przeżywają odejście ukochanego mężczyzny. Po rozstaniu wiele z nich nie radzi sobie ze smutkiem czy rozpaczą, więc zaczynają pić. Kiedy pracowałam w małżeńskiej poradni, przychodziły do mnie kobiety po rozwodzie i zwierzały się, że odzyskują jakie takie samopoczucie tylko po alkoholu.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika: Jestem przekonana, że z mężczyznami dzieje się to samo. Ciągle słyszę o jakimś nieszczęśniku, który zaczął pić na umór, bo kobieta, którą kochał, nie chciała go albo odeszła.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Oprócz sytuacji, kiedy alkohol służy jako lekarstwo na ból duszy, używa się go również do uśmierzania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego