Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 1999
Nerwem systemu będą PATROLE INTERWENCYJNE rozlokowane na terenie całej Warszawy, wyposażone w szybkie oznakowane samochody z łącznością radiową, zdolne w przypadku wystąpienia zagrożenia do interwencji natychmiast po zgłoszeniu.
Co uzyskają abonenci WTK PORION z chwilą przystąpienia do systemu SEDM?
Oczywiście mogą w każdej chwili liczyć na SKUTECZNĄ POMOC w sytuacji jakiegokolwiek zagrożenia. W OKRESIE URLOPU będziemy pilnować naszym abonentom mieszkań W przypadku jakichkolwiek szkód mieszkaniowych pomożemy uzyskać PEŁNE ODSZKODOWANIE, ZAPEWNIMY bowiem w ramach abonamentu ubezpieczenie mieszkania na sumę 100.000.000 złotych.
Opłata za podłączenie do SEDM - tylko 183 tys. złotych miesięcznie (549 tys. kwartalnie).
Bliższe informacje uzyskać można w punktach
Nerwem systemu będą PATROLE INTERWENCYJNE rozlokowane na terenie całej Warszawy, wyposażone w szybkie oznakowane samochody z łącznością radiową, zdolne w przypadku wystąpienia zagrożenia do interwencji natychmiast po zgłoszeniu.<br>Co uzyskają abonenci WTK PORION z chwilą przystąpienia do systemu SEDM?<br>Oczywiście mogą w każdej chwili liczyć na SKUTECZNĄ POMOC w sytuacji jakiegokolwiek zagrożenia. W OKRESIE URLOPU będziemy pilnować naszym abonentom mieszkań W przypadku jakichkolwiek szkód mieszkaniowych pomożemy uzyskać PEŁNE ODSZKODOWANIE, ZAPEWNIMY bowiem w ramach abonamentu ubezpieczenie mieszkania na sumę 100.000.000 złotych.<br>Opłata za podłączenie do SEDM - tylko 183 tys. złotych miesięcznie (549 tys. kwartalnie).<br>Bliższe informacje uzyskać można w punktach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego