Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
muzykę taneczną albo połączenie stylów: funk lat 70. i 80., jazz, jungle, techno. To wszystko prawda. To wszystko kłamstwo. Oba twierdzenia są prawdziwe, o czym może przekonać się każdy. Robotobibok to jedno z najciekawszych zjawisk artystycznych dzisiejszej sceny niezależnej.

Bogdan Hołownia Piano Solo
Pluszowo miękkie, bardzo intymne i nastrojowe ballady jazzowe na fortepian sauté. Bogdan Hołownia dawkuje liryzm ze smakiem, nie zalewając nas przy tym kaskadami zbędnych nut. To delikatna, bezinwazyjna terapia, idealna na koniec dnia. Wycisza. Świetnie się komponuje z filiżanką zielonej herbaty, więc już wiadomo, jak spędzimy zimę.
Billy Joel 2000 Years. The Millennium Concert
Galę przygotowano z iście
muzykę taneczną albo połączenie stylów: funk lat 70. i 80., jazz, jungle, techno. To wszystko prawda. To wszystko kłamstwo. Oba twierdzenia są prawdziwe, o czym może przekonać się każdy. Robotobibok to jedno z najciekawszych zjawisk artystycznych dzisiejszej sceny niezależnej.<br><br>Bogdan Hołownia Piano Solo<br>Pluszowo miękkie, bardzo intymne i nastrojowe ballady jazzowe na fortepian sauté. Bogdan Hołownia dawkuje liryzm ze smakiem, nie zalewając nas przy tym kaskadami zbędnych nut. To delikatna, bezinwazyjna terapia, idealna na koniec dnia. Wycisza. Świetnie się komponuje z filiżanką zielonej herbaty, więc już wiadomo, jak spędzimy zimę.<br>Billy Joel 2000 Years. The Millennium Concert<br>Galę przygotowano z iście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego