Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.04
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
pewno nie - zapewnia zastępca dyrektora ZGKiM-u Wiktor Fanajło.
- Na pewno ZGKiM - odpowiada ponownie biuro prasowe.
W końcu okazało się, że zakład komunalny ma sprzątać ulice na wiadukcie. Porządek na chodnikach utrzymują natomiast firmy działające na zlecenie magistratu. Kto więc ostatnio zapomniał o szczotce? "Miasto nie ma podpisanej umowy z jedną firmą, która utrzymuje stale czystość chodników na wiadukcie. Nie można obecnie wskazać zajmującej się tym firmy - odpowiedzieli nam ostatecznie urzędnicy.
Wiadukt sprząta się "cyklicznie" - czyli po prostu od czasu do czasu. Ale jak zapewniono nas w magistracie, teraz chodnik i schody zobaczą szczotkę częściej.
ALICJA BOGIEL


Ma być chłodniej

Nowożeńcy
pewno nie - zapewnia zastępca dyrektora ZGKiM-u Wiktor Fanajło. <br>- Na pewno ZGKiM - odpowiada ponownie biuro prasowe. <br>W końcu okazało się, że zakład komunalny ma sprzątać ulice na wiadukcie. Porządek na chodnikach utrzymują natomiast firmy działające na zlecenie magistratu. Kto więc ostatnio zapomniał o szczotce? "Miasto nie ma podpisanej umowy z jedną firmą, która utrzymuje stale czystość chodników na wiadukcie. Nie można obecnie wskazać zajmującej się tym firmy - odpowiedzieli nam ostatecznie urzędnicy. <br>Wiadukt sprząta się "cyklicznie" - czyli po prostu od czasu do czasu. Ale jak zapewniono nas w magistracie, teraz chodnik i schody zobaczą szczotkę częściej.<br>&lt;au&gt;ALICJA BOGIEL&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Ma być chłodniej&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Nowożeńcy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego