Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2000
być członkiem tylko jednego funduszu, dowolnie przez siebie wybranego. Fundusz nie może odmówić mu prawa do uczestnictwa.
( Osoby w wieku poniżej 30 lat są zobowiązane do udziału w II filarze. W terminie do 30 września 1999 r. muszą wybrać jeden z funduszy emerytalnych.
Jeżeli tego nie uczynią zostaną przydzielone do jednego z funduszy drogą losowania.
( Osoby pomiędzy 30. a 50. rokiem życia mogą, ale nie muszą przystąpić do jednego z funduszy. Na decyzję w tej sprawie mają czas do końca 1999 r.

Powszechne Towarzystwa Emerytalne w ramach II filaru
Każdy fundusz (wspólna skarbonka złożona z tysięcy indywidualnych skrytek) ma swoją firmę
być członkiem tylko jednego funduszu, dowolnie przez siebie wybranego. Fundusz nie może odmówić mu prawa do uczestnictwa.<br>( Osoby w wieku poniżej 30 lat są zobowiązane do udziału w II filarze. W terminie do 30 września 1999 r. muszą wybrać jeden z funduszy emerytalnych.<br>Jeżeli tego nie uczynią zostaną przydzielone do jednego z funduszy drogą losowania.<br>( Osoby pomiędzy 30. a 50. rokiem życia mogą, ale nie muszą przystąpić do jednego z funduszy. Na decyzję w tej sprawie mają czas do końca 1999 r.<br><br>&lt;tit&gt;Powszechne Towarzystwa Emerytalne w ramach II filaru&lt;/&gt;<br>Każdy fundusz (wspólna skarbonka złożona z tysięcy indywidualnych skrytek) ma swoją firmę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego