Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
pokroić w kostkę, zalać ok. 1,5 l zimnej wody, zagotować, gotować 10 min, wrzucić pomidory wraz z sosem, zgotować, dodać kostkę rosołową i posiekane ząbki czosnku, gotować, aż ziemniaki będą miękkie, zupę zmiksować, przetrzeć przez sito, przyprawić solą, pieprzem i bazylią, rozlać do talerzy, do każdego dodać po łyżce jogurtu, podawać z grzankami.


NIEZWYKŁE DODATKI DO POTRAW

Biały pieprz
Ma zdecydowanie łagodniejszy smak niż czarny. A to dlatego, że otrzymuje się go z dojrzałych owoców, z których zdejmuje się piekącą otoczkę. Mocniej pachnie niż czarny, najlepszy do białych mięs i ryb oraz do białych sosów.
Żaroodporne naczynie posmarować masłem, ułożyć
pokroić w kostkę, zalać ok. 1,5 l zimnej wody, zagotować, gotować 10 min, wrzucić pomidory wraz z sosem, zgotować, dodać kostkę rosołową i posiekane ząbki czosnku, gotować, aż ziemniaki będą miękkie, zupę zmiksować, przetrzeć przez sito, przyprawić solą, pieprzem i bazylią, rozlać do talerzy, do każdego dodać po łyżce jogurtu, podawać z grzankami.<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;tit&gt;NIEZWYKŁE DODATKI DO POTRAW&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Biały pieprz&lt;/&gt;<br>Ma zdecydowanie łagodniejszy smak niż czarny. A to dlatego, że otrzymuje się go z dojrzałych owoców, z których zdejmuje się piekącą otoczkę. Mocniej pachnie niż czarny, najlepszy do białych mięs i ryb oraz do białych sosów.<br>Żaroodporne naczynie posmarować masłem, ułożyć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego