Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.05 (40)
Miejsce wydania: Prudnik
min. po punktach Łukasza Kłusia Pogoń wygrywała już 21:13. Pierwsza kwarta kończy się aż trzynastopunktowym prowadzeniem gości - 15:28.
Chwilowy przestój prudniczan nastąpił między 14, a 16 min. kiedy to ze stanu 21:36, Legia zmniejszyła straty to ośmiu "oczek" - 30:38. Gdy do zakończenia pierwszej połowy pozostała sekunda kapitalnym rzutem przez całe boisko popisał się Grzegorz Jankowski, ustalając rezultat do przerwy - 49:34 dla przyjezdnych.
Na początku trzeciej kwarty legioniści nie mając nic do stracenia postawili wszystko na jedną kwartę. Po dwóch minutach przegrywając już tylko 43:49. Przed ostatnią "ćwiartką" było 61:51 dla Pogoni. Ambitnie grająca Legia
min. po punktach Łukasza Kłusia Pogoń wygrywała już 21:13. Pierwsza kwarta kończy się aż trzynastopunktowym prowadzeniem gości - 15:28. <br>Chwilowy przestój prudniczan nastąpił między 14, a 16 min. kiedy to ze stanu 21:36, Legia zmniejszyła straty to ośmiu "oczek" - 30:38. Gdy do zakończenia pierwszej połowy pozostała sekunda kapitalnym rzutem przez całe boisko popisał się Grzegorz Jankowski, ustalając rezultat do przerwy - 49:34 dla przyjezdnych.<br>Na początku trzeciej kwarty legioniści nie mając nic do stracenia postawili wszystko na jedną kwartę. Po dwóch minutach przegrywając już tylko 43:49. Przed ostatnią "ćwiartką" było 61:51 dla Pogoni. Ambitnie grająca Legia